Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klubovka 11.10. Mladá Boleslav

16. 10. 2008

Panička vstává nezvykle v pět ráno a hned začíná doma fofr. Už po půl šesté jdeme na procházku směrem k nádraží. Tady panička kupuje lítky, za chvíli stojíme na peronu a čekáme na rychlík. Nástup i cesta probíhá bez komplikací, tedy poměrně rychle. Na Smíchovském nádraží vystupujeme z vlaku, přestupujeme do metra. Vagony jsou plné lidí a já stále dost překvapeně kroutím hlavičkou. Jedeme na konečnou, na Černý Most, odkud nás moji chovatelé převezou do Mladé Boleslavi na výstaviště. Je hrozná mlha a docela chladno.

Na výstavišti potkávám sestřičku Aldorku, se kterou jsem si hrála v létě v Karviné. Během chvíle trochu nejistého očuchávání opět začínají naše hrátky plné hopsání, kusování a vydávání různých "pazvuků". Taky se s Gerhardem probíhám v kruhu, abych si zvykla na jiné prostředí a na nezvyklý hluk. Já se vystavovat nebudu, ale všichni moji sourozenci ano. Nakonec to dopadlo jinak. Aldorka, Tokša, Avery dorazili, bohužel Amaury a Aurville ne. Nicméně vystavování proběhlo sice trochu zmatečně, podivně, ale tomu odpovídaly i výsledky od rozhodčího.

Pak už nás čekali jen hrátky na vyhrazeném místě, kde jsme si krásně pohráli, proběhli a vyřádili. Paničky si popovídaly o našich neřestech, legráckách, o výchově, zkouškách a taky jsme se všichni společně vyfotili. Odjížděli jsme plní dojmů a radostí ze skvělého setkání. Opět nás chovatelé dovezli do Prahy, kde jsme na Černém Mostě vystoupily a jely za Balinkou a nemocnou Terkou. Holky šly s námi nakoupit a tak jsme ještě chvíli s Balinkou řádila venku, pak doma a nakonec jsme cestu metrem a vlakem prospala. Doma jsem si vlezla do pelíšku, stočila se k Brutíkovi, chvilku brumlala, aby se dozvěděl všechny novinky a pak spla až do rána.

Musíme s paničkou moc poděkovat naším chovatelům Heleně a Gerhardovi za odvoz, za milou společnost a taky za výborné mňamky. Ostatním děkujeme za setkání a už se těšíme na další. :-)

Zde jsou fotečky od Soni a Tokyška

http://sonaplo.rajce.idnes.cz/2008_10_11_Specialni_vystava_KCHMPP/#album