Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzim a zima 2008-2009

20. 1. 2009

Od poslední zprávy od nás už uběhlo hodně vody. Nastal podzim, který byl pro nás ve znamení koupání v řece, pouštění draků, procházek po okolí a neustálého blbnutí s Brutem.

Panička musela do nemocnice a tak veškeré naše venčení zůstalo na páníčkovi a dětech. Naštěstí tam nebyla dlouho, ale po návratu musela celý zbytek roku odpočívat a šetřit se. Do toho jsem se pár dní před Vánocema podruhé rozhárala. Tentokrát to bylo v nejmíň vhodný čas. Na Vánoce za námi přijela Balinka a chudák byla z našeho "škatule, škatule hejbejte se" celá zmatená. Chvíli řádila se mnou venku, pak zase s Brutem. Procházky byly takové komornější a zmatenější, Brut tentokrát víc šílel. No, zkrátka měli jsme veselé Vánoce.

Od Nového roku už se zase vrací vše do normálních kolejí. Panička nás chodí venčit, cvičíme poslušnost, prý jsme hrozně zvlčili. Dokonce napadl sníh, to vám bylo radosti a jak jsme si užívali. Panička se těší na jaro, prý budeme chodit spolu na cvičák, abych se naučila řádně poslouchat a snad alespoň trošku doženeme Tokyška a Aldorku. 

Začátkem února šel páníček na operaci s pravým okem. Prý na něj viděl asi tak, jak když se někdo kouká přes tlustý igelit. Proto nemáme z letošní zimy moc fotek, ale ty které páníček udělal stojí za kouknutí. Prosím, vstupte do naší fotogalerie ( v Menu)