Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco o mně

21. 10. 2006

Jmenuji se Denyna a jsem kříženec drsnosrstého jezevčíka s malým kníračem. Je mi asi 13 let, ale je to pouze orientační. Může mi být víc i o něco míň.Doma mi důvěrně říkají "babča". Ne, že by se mi to líbilo, ale to víte, lidi.

Musím Vám všem napsat, jak jsem se vlastně dostala k paničce a jejím dětem.

Před 12lety jsem měla být utopena. V té době jsem už byla nějaký čas na světě, měla jsem vyměněné zoubky a taky jsem docela slušně poslouchala na jeden povel : "Zmiz ". To mně naučili v bývalém domově. Narodila jsem se na vesnici, když mojí maminku obskočil sousedovic knírač. Bývalá panička všechny ostatní sourozence rozdala svým známým, jen mně nikdo nechtěl. A tak jednoho dne poslala svojí už dospělou dceru, aby mně na u Slapské přehrady utopila.

Naštěstí pro mně se tenkrát přišla koupat moje nynější panička s dětma. Ty zahlídly, jak se válím na dece a užívám si sluníčka. Vůbec jsem v té chvíli netušila, jaký osud je mi přichystán. Děti jsem radostně olízala, ožužlala jsem jim prstíky a taky se je snažila dohnat, když musely k mamince. Měla jsem ohromnou radost, že si se mnou někdo chce hrát. Netušila jsem, že obě děti maminku prosí, aby si mně mohly vzít domů. Vůbec o tom nechtěla slyšet. Měla strach, že by se mohlo zhoršit zdraví malého chlapečka, který mně nejvíc hladil. Jenže pak se na mně šla podívat a dozvěděla se, že mám být utopená. V tu chvíli se rozhodla, že mně zachrání.